0944 476 913
PROFESIONÁLNY PRÍSTUP

Profesionálny a individuálny prístup ( snažíme sa minimalizovať stres dieťatka a rodičov)


VYŠETRENIE CRP

Vyšetrenie CRP z kvapky krvi pre urýchlenie diagnostiky a liečby ( podľa nameranej hodnoty zápalovej aktivity predídeme zbytočnému predpisovaniu antibiotík).


VČASNÉ VÝSLEDKY

Včasné výsledky laboratórnych vyšetrení prostredníctvom internetu ( skrátime obdobie čakania na výsledky na minimum, pozitívne výsledky oznámime telefonicky alebo e-mailom).


VYŠETRENIE UŠÍ

Jednoduchým otoskopickým vyšetrením zistíme ochorenie zvukovodu alebo blanky bubienka, zhodnotíme potrebu odborného vyšetrenia v ORL ambulancii


VYŠETRENIE MOČU

Vyšetrenie moču moderným močovým analyzátorom priamo v ambulancii (podľa výsledku vyšetrenia vieme posúdiť závažnosť infekcie močových ciest a ihneď zahájiť liečbu. Nemusíme čakať na výsledok z laboratória)


OČKOVANIE

Očkovanie podľa očkovacieho kalendára aj doporučenými vakcínami registrovanými v SR


KONZULTÁCIE

Konzultácie pre budúcich rodičov pred narodením dieťatka ( poradíme a podáme zákl. informácie o starostlivosti o bábätko, o dojčení…)


SPOJENIE S LEKÁROM

Spojenie s lekárom  mailom ( odpoveď možete očakávať po skončení  ordinačných hodín, resp nasledujúci pracovný deň)


VÝHODY

Najbližšia lekáreňje v OC MONAR


NASTRELOVANIE NÁUŠNÍC

Nastrelovanie náušníc, nasadenie náušnícProfesionálny a individuálny prístup

Objednávanie na každé vyšetrenie, konzultácie pre budúcich rodičov, poradenskú službu pre dojčiace matky


Preventívne prehliadky a vyšetrenie akútne chorých detí

Odbery biologického materiálu podľa potreby, včasný prístup k laboratórnym výsledkom prostredníctvom internetu, vyšetrenie CRP z kvapky krvi v ambulancii s výsledkom do 5 min., vyšetrenie moču močovým analyzátorom, vyšetrenie hemoglobínu a glykémie v ambulanciiVystavenie lekárskeho potvrdenia o zdravotnom stave

Vystavenie lekárskeho potvrdenia o zdravotnom stave, služby lekárne v objekte.


Priorita

Našou prioritou je zdravie detí a záleží nám aj na spokojnosti rodičov.

                      

Milí rodičia!

  Na  www.pediatridetom.sk  nájdete   odborné informácie a usmernenia   pri chorobe dieťaťa. Prečítajte si , kým sa objednáte na vyšetrenie, alebo vyrazíte na pohotovosť!

PROSÍM NEZAHLCUJTE NÁS   SÚČASNE MAILOM,  AJ CEZ REZERVÁCIE!

Miesto sms píšte MAIL:   info.ambulancia.vres@gmail.com  ( sms komunikaciu sme zrušili  cca pred rokom)

OBJEDNAŤ  cez rezervačný systém  SA  DÁ   V AKTUÁLNY DEŃ OD RÁNA . Neprichádzajte s chorým dieťaťom do  ambulancie  pred 10.30h v utorok pred 14.30h 

Vzhľadom k  veľlému počtu pacientov v starostlivosti našej ambulancie prosím , aby ste na vyšetrenie objednávali len závažne stavy. V pripade soplikov,kašlikov, teploty do 38 st, hnačky, pri dobrom stave dieťaťa sa liečte doma , ozvite sa pri zhoršeni.   

Zhľadom k zvýšenému výskytu covidu  a chrípkových ochorení ,si prosim urobte doma test na chrípku a covid ,  ak je to možné. Uľahčí nám to management pacientov v ambulancii.

Potvrdenia: Tlačivo vložte do schránky .Pre potvrdené tlačivo sa dostavte  nasledujuci deň  počas ordinačných hodin. Bez dieťaťa

Na vyšetrenie s akútne chorým dieťaťom sa prosím objednajte cez rezervačný systém. Prosím zvážte svoju epidemiologickú situáciu a  otestujte svoje dieťa aspoň  antigenovým testom na Covid 19.
Poradne, prevencie a očkovania sa vykonávajú podla objednania(mail)
Z epidemiologických dôvodov vstupujte do čakárne a do ambulancie  v sprievode jedného rodiča !
Ďakujeme !